3750 مرگی کبیر در روز امیر، یار دیرین حضرت امام(ره) به لقاءالله پیوست
مرگی کبیر در روز امیر، یار دیرین حضرت امام(ره) به لقاءالله پیوست
بسم الله الرحمن الرحيم 
َیآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً فَادْخُلِى فِى عِبَادِى وَادْخُلِى جَنَّتِى‏

چهره درخشان اسلام و انقلاب و ايران، حضرت آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني رضوان الله عليه به ديدار معبود شتافت تا از لطف عميم پروردگار پاداش نيکي و پاکي و تلاش ارجمند و کارساز خود را در خدمت به اسلام و ايران و مردم دريافت دارد و گوارا باد بر او رحمت حضرت حق.
آيت الله هاشمي رفسنجاني از معدود انسان هاي بزرگي است که چه پيش از انقلاب و چه پس از آن همواره و همه جا نقشي ممتاز و کم نظير داشته است. 
او انديشمندي اسلام شناس و آزادي خواه و انقلابي و خستگي ناپذير و مورد اعتماد و عنايت ويژه حضرت امام و گره گشا در تنگناها و بحران‌ها بود و قهرماني که جز به اعتلاء‌ انقلاب و ايران و دفع و رفع خطرها از نظام و مردم نيانديشيد و عمل نکرد.
مردم شريف و بزرگوار ايران قدر اين فرزند قهرمان خود را مي دانستند و بار ديگر از مراسم تشييع پيکر پاک او و مجالس بزرگداشتش جايگاه والاي او را پاس خواهند داشت. 
اين مصيبت بزرگ را به ملت شريف ايران، به رهبر معظم انقلاب و خاندان شريف، به همسر عاليقدر، فرزندان، برادران و به همه بستگان داغدار تسليت عرض مي کنم و ضمن طلب علو درجات براي اين فقيد سعيد از پيشگاه حضرت حق اميدوارم که خداوند منان خسارت سنگين فقدان او را با لطف گسترده و ويژه خود جبران فرمايد.


تاریخ انتشار: 8:48:36 1395/10/20
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
موضوعات مرتبط
فیلمنامه کوتاه سیب شایسته تقدیر و حمایت مالی در هفتمین جشنواره ملی فیلم و عکس دانشجویی سیستان و بلوچستان قرار گرفت. پروفسور احمد جعفري صميمي پژوهشگر نمونه استان مازندران در سال ١٣٩٦ پروفسور احمد جعفري صميمي در جمع پر توليدترين محققان علوم انساني كشور درسال ١٣٩٦ تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد ارتقاي مرتبه علمي استادي سركار خانم دكتر زهرا علمي انتشار کتاب «ارزیابی سرمایه گذاری روش‌ها و مدل‌ها» گزارش کار گروه جهادی پایگاه بسیج شهید همت فیلم «خورشید» در جشنواره کشوری قرآن و عترت برگزیده شد دکتر احمد جعفری صمیمی: اقتصاد مقاومتی یکی از نوآوری هایی است که توسط رهبر معظم انقلاب پیشنهاد شده است تقویم آموزشی و زمان بندی انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 اطلاعیه امور مالی جهت انتخاب واحد نیمسال دوم 95-96 برگزاری بازارچه خیریه "دست‌های نیاز" به همت دانشجویان موسسه کتاب «نقش اصلاح نظام مالیاتی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» دکتر احمد جعفری صمیمی منتشر شد. برگزاری کارگاه علمی پروپوزال نویسی و تدوین پایان نامه توسط پروفسور جعفری صمیمی مراسم روز دانشجو در موسسه راه دانش بابل
رفتن به بالای صفحه