7195 مرگی کبیر در روز امیر، یار دیرین حضرت امام(ره) به لقاءالله پیوست
مرگی کبیر در روز امیر، یار دیرین حضرت امام(ره) به لقاءالله پیوست
بسم الله الرحمن الرحيم 
َیآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً فَادْخُلِى فِى عِبَادِى وَادْخُلِى جَنَّتِى‏

چهره درخشان اسلام و انقلاب و ايران، حضرت آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني رضوان الله عليه به ديدار معبود شتافت تا از لطف عميم پروردگار پاداش نيکي و پاکي و تلاش ارجمند و کارساز خود را در خدمت به اسلام و ايران و مردم دريافت دارد و گوارا باد بر او رحمت حضرت حق.
آيت الله هاشمي رفسنجاني از معدود انسان هاي بزرگي است که چه پيش از انقلاب و چه پس از آن همواره و همه جا نقشي ممتاز و کم نظير داشته است. 
او انديشمندي اسلام شناس و آزادي خواه و انقلابي و خستگي ناپذير و مورد اعتماد و عنايت ويژه حضرت امام و گره گشا در تنگناها و بحران‌ها بود و قهرماني که جز به اعتلاء‌ انقلاب و ايران و دفع و رفع خطرها از نظام و مردم نيانديشيد و عمل نکرد.
مردم شريف و بزرگوار ايران قدر اين فرزند قهرمان خود را مي دانستند و بار ديگر از مراسم تشييع پيکر پاک او و مجالس بزرگداشتش جايگاه والاي او را پاس خواهند داشت. 
اين مصيبت بزرگ را به ملت شريف ايران، به رهبر معظم انقلاب و خاندان شريف، به همسر عاليقدر، فرزندان، برادران و به همه بستگان داغدار تسليت عرض مي کنم و ضمن طلب علو درجات براي اين فقيد سعيد از پيشگاه حضرت حق اميدوارم که خداوند منان خسارت سنگين فقدان او را با لطف گسترده و ويژه خود جبران فرمايد.


تاریخ انتشار: 8:48:36 1395/10/20
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
موضوعات مرتبط
رفتن به بالای صفحه